Skip to Content
İletişim

Verileri hızlı işleyin, Pazar'lar size kalsın

SAP yaşamınızı basitleştirir

Daha Fazlası
Previous

İşletmenizde gerçek çevikliğin 6 anahtarı

Daha sade veri işleme. Daha sade operasyonlar. Daha sade görünüm. Daha sade kurulum. Daha sade kod ve uygulama geliştirme. Daha sade kullanıcı deneyimi. Sonuç? Kusursuz ve sade bir çeviklik.

SAP HANA nedir?

SAP HANA Bulut Platformu'yla tanışın

Servis olarak bellek-içi platform çözümümüzün başlangıç seviyesi versiyonuyla işletmenizi geliştirmeye hemen başlayın. Minimum yatırımla inovatif uygulamalar oluşturabilir, geliştirici verimliliğini çarpıcı şekilde artırabilirsiniz.

Daha fazlası için

Geleceği bugünden görmek

Öngörüye dayalı analiz yeteneğine sahip güçlü bellek-içi platformumuz sayesinde, sezgisel modelleme, gelişmiş veri görselleştirme ve kârlı analiz gücü parmaklarınızın ucunda.

SAP HANA nedir?
Next

SAP TechEd 2015: Basit BT'nin en iyisi

SAP teknolojinizden daha çok yararlanmak ister misiniz? SAP uzman ve geliştiricilerinden pratik eğitim ve tavsiyeler alın. Karmaşıklığı azaltma yollarını tartışın. 10-12 Kasım'da Barcelona'da bize katılın.

Previous

Karmaşıklığın yüksek maliyetinden kaçının

Güçlü bellek-içi platformumuzun süreçleri nasıl sadeleştirdiğini ve yeni gelir kaynakları yaratacak hızlı ve kârlı kararlar için gerekli analitikleri nasıl sunduğunu inceleyin.

SAP HANA nedir?

Sorunuz mu var? Uzmanlara sorun

SAP HANA hakkında daha fazlasını öğrenmek isterseniz, uzmanlarımız size yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır. SAP CTO'su Quentin Clark ve SAP Platform Çözümleri Başkanı Steve Lucas sorularınızı bekliyor.

Hemen sorun
Next

Başarı öyküleriyle dolu bir platform

SAP HANA kullananların raporlamayı hızlandırma, müşteri hizmetlerini destekleme, hasta bakımını iyileştirme, izleyicilerle istatistik paylaşma, satışları artırma ve yaşamı sadeleştirme konusunda neler kazandığını dinleyin.

SAP topluluğu neler söylüyor?

Previous

Dijital dönüşümde alınacak üç önemli ders

SAP CMO'su Maggie Chan Jones, dijital dönüşüm konusunda aldığı en önemli dersleri paylaşıyor.

13 soruda SAP S/4HANA 

SAP HANA Business Development Suite Global Yöneticisi Uwe Grigoleit, yeni nesil iş uygulamalarını Andreas Schmitz'e anlatıyor.

Neden SAP HANA? Çünkü çok sade!

HANA'nın teknik avantajlarını tartışmaya gerek yok. Artık "sadece" gerçek dünyadaki uygulamaların faydalarından bahsedebiliriz.

Next
Back to top