Skip to Content
İletişim

Dünya çapında eğitim ve sertifikasyon

Dünya çapında eğitim ve sertifikasyon

Geliştiriciden pazarlama uzmanına kadar tüm SAP kullanıcılarınızı güçlendirmek için SAP eğitim ve sertifika programları. Kapsamlı eğitim planları oluşturun, canlı, mobil ya da online derslerden seçim yapın ve kurumunuzdaki teknoloji yetkinliğini üst seviyeye taşıyın. Yazılım eğitimlerimiz SAP S/4HANA, SAP HANA, SAP SuccessFactors, SAP BusinessObjects gibi çok sayıda çözümü kapsıyor.

SAP Eğitim ile başarıya ulaşın

Kimse SAP'yi SAP kadar iyi bilemez. Ve kimse SAP'yi etkin bir şekilde öğrenmenizi sağlayacak sisteme ve eğitim deneyimine sahip olamaz. Dünyanın neresinde olursanız olun SAP Eğitim, en güncel ve doğru SAP eğitimlerini sunar.
 

openSAP online eğitimler

openSAP ile SAP inovasyonlarından ücretsiz olarak, istediğiniz yer ve zamanda haberdar olun. Kurumsal MOOCs (Kitlesel Açık Online Eğitimler) için bu yenilikçi platform, SAP'yi öğrenmeye başlamak üzere oyunlaştırma ile esnek ve eğlenceli bir eğitim deneyimi sunuyor.

SAP Learning Hub

SAP Learning Hub ile çok çeşitli SAP eğitim içeriğine ve online eğitim odalarına anında, bulut tabanlı erişim sağlayın. SAP Live Access ile sınıf çalışmalarını gerçekleştirebilir, müşteri sunumlarına hazırlanabilir ya da canlı ve tam olarak yapılandırılmış SAP eğitim sistemini deneyebilirsiniz.

Üniversite işbirlikleri

SAP Üniversite İşbirlikleri programı en son SAP kurumsal teknolojilerini öğrencilere tanıtır ve öğrencilerin 21. yüzyılın işgücüne katılımını destekler. 90 ülkede 2650'den fazla üniversite programa dahildir.

Eğitim yönetimi kolaylaşıyor

SAP Eğitim'in eğitim çözümleri ve danışmanlık hizmetleri ile teknoloji eğitimi yatırımlarınızın başarıya dönüşmesini sağlayın.

Previous

Eğitim Çözümleri

Eğitim yönetimi çözümlerinde pazar lideri portföyümüz eğitim içeriklerinizi oluşturmanızı, yayınlamanızı, değerlendirmenizi, yönetmenizi sağlar. İş ve işgücünüze özel ihtiyaçlara göre eğitim malzemelerinizi özelleştirebilirsiniz.

Eğitim Danışmanlığı

SAP Eğitim Danışmanlığı Hizmetleri ile yazılım eğitimi amaçlarınıza daha hızlı ulaşın. Uzmanlarımız eğitim ihtiyaçlarınızı değerlendirir, stratejik bir eğitim planı oluşturur, daha birçok konuda destek sunar.

Next

SAP Sertifikasyonu ile rekabette öne geçin

Neden SAP Sertifikasyonu?

Çünkü eğitim sertifikasyonlarımız dünyaca kabul edilmiştir ve sizin seçtiğiniz alanda sıkı bir çalışma ve birebir uygulama ile becerilerinizi keskinleştirdiğinizi kanıtlar. SAP iş ortağı, müşterisi ya da son kullanıcısı için alana ve beceri düzeyine göre sertifikasyon programları sunulur.

Seçtiğiniz SAP Sertifikasyonuna başlamanız için yardımcı olabiliriz. Aşağıda sertifikasyon seviyelerinden, konulara ve sınav hazırlığına kadar başlamak için gereken tüm bilgileri ve yanıtları bulabilirsiniz.

Müşterilerimiz ne diyor?

SAP eğitim ve sertifikasyonu hakkında en yeni bilgiler

Previous

Yeni openSAP eğitimleri

19
19 Ocak 2016 - 24 Şubat 2016

Dil işleme yeteneklerinin bellek içi verilerinizde metin analizini nasıl desteklediğini öğrenin

8
8 Mart 2016 - 13 Nisan 2016

Tüm ERP sisteminin ve yeni implementasyonların bulut ve yerleşik sisteme taşınması dahil, SAP S/4HANA implementasyonunun nasıl gerçekleştirildiği gösteriliyor.

Yeni Haberler

Next
Back to top