Skip to Content
İletişim

Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeler

KOBİ'ler için SAP yazılımlarıyla sadelik ve büyüme

Küçük ve orta ölçekli işletmeler için tasarlanmış ve fiyatlandırılmış KOBİ yazılımlarıyla şirketinizin büyümesine daha fazla zaman ayırın. Yerleşik ya da bulutta, ölçeklenebilir çözümlerimiz mevcut altyapınızla çalışıp verimliliğinizi artırır. Uygun maliyetli iş yönetim yazılımı, endüstriye özel ERP çözümleri ve güçlü iş analitiklerinden size uygun olanını seçin. Artık sadeleşme zamanı.

Previous

KOBİ'ler için %0 finansman

Küçük ya da orta ölçekli işletmenizi büyütmek için ihtiyacınız olan yazılımı bugün alın ve 24 ay boyunca para ödemeyin. %0 faizli "Şimdi Al, Sonra Öde" teklifimiz hakkında bilgi alın.

Daha iyi yetenek yönetimine mi ihtiyacınız var?

Size bunu sağlarız. SuccessFactors'ın Yetenek Yönetim Setinin neden IDC Pazar Araştırmalarında altı yıl boyunca lider seçildiğini öğrenin ve diğer üreticilerle karşılaştırmaları görün.

Next

Müşterilerimizin neler dediklerine göz atın…

Previous

KOBİ'niz Büyük Veri ile mi boğuşuyor?

Büyüyen veri hacimleriyle boğuşan bir KOBİ iseniz, harekete geçmenin tam zamanı. Mint Jutras analisti, küçük ve orta ölçekli şirketlerin karşılaştığı veri sorunlarını tespit edip çözüm için ipuçları sunuyor.

SAP İş Ortağı arayın

SAP İş Ortakları, her ölçekten ve sektörden şirketin dönüşmesinde ve iş yönetiminde önemli rol oynar. Size özgü ihtiyaçlara en uygun SAP çözümlerinin satın alınması, oluşturulması, uygulanması, bakım ve desteğinin verilmesinde yardımcı olurlar. Birlikte çalışacağınız güvenilir bir iş ortağı bulun.

Buluta geçmek için doğru zaman mı?

Bu IDC raporu KOBİ'nizi buluta taşımanın neden tam zamanı olduğunu açıklıyor. Diğer küçük ve orta ölçekli işletmelerin buluttan nasıl fayda sağladıklarını öğrenin.

Next

Küçük ve orta ölçekli işletmeler için önemli konuları keşfedin

Previous

Eski Sistemlerdeki Uygulamalar Sizi Geri mi Bırakıyor?

Birbirine adapte olmuş ekonomiler çağındayız. Yaygın bir erişim sağlamanızın önündeki engelleri görün.

En İyi Yetenekleri Bulup Elde Tutmanın Yolları

En iyi çalışanları istihdam edip, elde tutmak dikkatli bir pazarlama planı gerektirir. İşte başlangıç için 6 ipucu.

Bulutlara Yükselin

Sistemlerinizi ve süreçlerinizi buluta taşımayı mı düşünüyorsunuz? Bu geçişin önemli faydalarını ve güçlüklerini keşfedin.

Next

SAP Servis ve Destek ile Sadeleşin

SAP çözümlerinin, SAP Servis ve Destek ile iş ihtiyaçlarınızı en basit şekilde ve kesintisiz olarak karşılayacağından emin olun. 30 bini aşkın danışmanımız farklı ürün bilgilerine, teknoloji uzmanlığına ve 25 farklı endüstride deneyime sahiptir.

Yakın zamanda dönüşümü teşvik etmek ve işleri sadeleştirmek üzere müşterilerimizle bağlarımızı yeniden tanımladık. İmplementasyonunuzu hızlandırmak, buluta taşınmak, çözümünüzü özelleştirmek, BT'nizi optimize etmek ya da tamamen farklı bir şey gerçekleştirmek istediğinizde SAP Servis ve Destek ekibi yanınızda.

Previous

İş hedeflerinize özel yenilikçi bir yol haritası geliştirin.

Doğru çözüm yaklaşımını benimsemek için en iyi uygulamalardan ve teknolojilerden yararlanın.

Son derece karmaşık ve riskli senaryolarla başa çıkmak için birinci sınıf bir bağlantı seçin.

Next

SAPPHIRE NOW'da KOBİ'ler

SAPPHIRE NOW etkinliklerini izleyin ve en büyük zorluklara nasıl çözüm bulacağınızı, SAP yatırımlarınızdan en yüksek faydayı nasıl sağlayacağınızı öğrenin. En güncel ve önemli konulardaki sunumlar, açık oturumlar ve röportajlarla işinizdeki karmaşayı azaltmanın yollarını keşfedin.

Back to top