Skip to Content
Skontaktuj się z nami

Światowej klasy kursy, szkolenia i certyfikacja SAP

Światowej klasy kursy, szkolenia i certyfikacja SAP

Zwiększ potencjał użytkowników rozwiązań SAP ze swojej firmy — od programistów po sprzedawców — dzięki pakietowi kursów szkoleniowych i programów certyfikacyjnych SAP. Opracuj kompleksowy harmonogram szkoleń i zaoferuj użytkownikom końcowym kursy na żywo, online i mobilne, by maksymalnie zwiększyć biegłość w używaniu oprogramowania oraz technologii SAP w całej organizacji. Nasze szkolenia z oprogramowania obejmują rozwiązania SAP S/4HANA, SAP HANA, SAP SuccessFactors, SAP BusinessObjects i wiele innych. 

Rodzaje szkoleń

Previous

Szkolenie otwarte

Są to szkolenia z katalogu szkoleń SAP, prowadzone z wykorzystaniem materiałów szkoleniowych SAP (przetłumaczonych lub oryginalnych) i systemu szkoleniowego SAP. Kursy prowadzone są w Centrum Szkoleniowym SAP i dostępne są dla uczestników z różnych firm wg. harmonogramu publikowanego na naszej stronie.

Szkolenia dedykowane

Są to kursy prowadzone dla jednej firmy. Treść może być identyczna jak w szkoleniu standardowym lub zmodyfikowana poprzez pominięcie uzgodnionych treści i/lub dodanie nowych.

Nietradycyjne formy nauki

Jest to taki rodzaj szkoleń, do których uczestnik ma dostęp 24h/dobę, z dowolnego miejsca, w którym się znajduje. Korzystając z tej formy nauki, uczestnicy nie tracą czasu na dojazdy oraz unikają kosztów z tym związanych.
Next

Ukończ szkolenie SAP Education

Nikt nie zna SAP tak dobrze jak SAP. Nikt inny nie dysponuje też takim doświadczeniem szkoleniowym ani systemami pozwalającymi szybko przyswoić niezbędną wiedzę. Nieważne, w którym rejonie świata przebywasz — w ofercie SAP Education znajdziesz najbardziej aktualne i rzetelne szkolenia dotyczące rozwiązań SAP.
 

Kursy online openSAP

Poznawaj innowacje SAP — gdzie, kiedy i jak tylko chcesz — korzystając bezpłatnie z platformy openSAP. Ta innowacyjna platforma otwartych kursów online (MOOC) dla przedsiębiorstw, wykorzystująca elementy grywalizacji, umożliwia zdobywanie wiedzy o różnych rozwiązaniach SAP w elastyczny, przyjemny i ciekawy sposób.

SAP Learning Hub

Zdobądź bezpośredni dostęp do szerokiej gamy zasobów szkoleniowych i wykładów SAP w chmurze — za pomocą SAP Learning Hub. Z kolei rozwiązanie SAP Live Access pozwoli Ci wykonywać ćwiczenia, przygotowywać się do pozyskiwania klientów lub po prostu poeksperymentować z rzeczywistymi, w pełni skonfigurowanymi systemami szkoleniowymi SAP.

Uniwersytety partnerskie

Program SAP University Alliances wprowadza studentów w najnowsze technologie biznesowe SAP — a tym samym pomaga im się odnaleźć na współczesnym rynku pracy. W programie uczestniczy ponad 2650 szkół wyższych w 90 krajach. 

Proste zarządzanie szkoleniami

Zadbaj o pomyślną realizację planów dotyczących szkoleń z technologii — dzięki rozwiązaniom szkoleniowym i usługom konsultingowym SAP Education.
Previous

Rozwiązania szkoleniowe

Korzystając z najlepszych na rynku rozwiązań do zarządzania szkoleniami z naszego portfolio, możesz opracowywać, publikować i oceniać materiały szkoleniowe, a także nimi zarządzać. Przygotuj materiały edukacyjne pod kątem specyficznych potrzeb swojej firmy i jej pracowników. 

Doradztwo edukacyjne

Szybciej osiągaj cele związane ze zdobywaniem wiedzy o oprogramowaniu — dzięki usługom konsultingowym SAP Education. Nasi eksperci ocenią Twoje potrzeby edukacyjne, opracują strategiczny plan szkolenia, zapewnią bezpośrednią pomoc i udzielą wsparcia na wielu innych płaszczyznach. 
Next

Zyskaj przewagę nad konkurencją dzięki certyfikacji SAP

Dlaczego certyfikacja SAP?

Ponieważ nasze certyfikaty szkoleniowe są uznawane na całym świecie i udowadniają, że osoba, która się nimi legitymuje, szlifowała swoje umiejętności poprzez skrupulatną naukę i zdobywanie doświadczenia praktycznego z wybranej dziedziny. Oferujemy programy certyfikacyjne w różnych obszarach i na wielu poziomach zaawansowania — dla partnerów SAP, klientów oraz użytkowników końcowych.
Możemy Ci pomóc płynnie rozpocząć wybrany program certyfikacji SAP. Poniżej znajdziesz wszelkie niezbędne informacje — od poziomów certyfikacji i obszarów, których dotyczą, po sposoby przygotowania się do egzaminów i często zadawane pytania.

Zobacz, co mówią nasi klienci...

Przeglądaj najbardziej aktualne tematy dotyczące szkoleń i certyfikacji SAP

Previous

Nowe kursy na platformie openSAP

19

Kurs openSAP: Text Analytics with SAP HANA (Analizy tekstowe na platformie SAP HANA)

19 stycznia – 24 lutego 2016 r.

Dowiedz się, jak funkcje przetwarzania odnoszące się do języka naturalnego mogą wspomagać analizę tekstu z Twoich danych in-memory.

8

Kurs openSAP: Implementation of SAP S/4HANA (Wdrażanie SAP S/4HANA) 

8 marca – 13 kwietnia 2016 r.

Kurs pokazuje, na czym polega wdrażanie platformy SAP S/4HANA, z uwzględnieniem przenoszenia pełnego systemu ERP oraz nowych implementacji zarówno w chmurze, jak i lokalnie. 

Najważniejsze aktualności

Next

Cash is king

21.10.2016, 28.10.2016, 8.11.2016, webinaria
Zapraszamy na trzyodcinkowy cykl webinariów, w ramach którego przedstawimy, w jaki sposób korzystając z SAP Receivables Management zadbacie Państwo o zarządzanie należnościami: zarządzanie kredytem kupieckim, windykację należności B2B i zarządzanie sprawami spornymi.

Back to top