Skip to Content
Skontaktuj się z nami

Światowej klasy kursy, szkolenia i certyfikacja SAP

Światowej klasy kursy, szkolenia i certyfikacja SAP

Zwiększ potencjał użytkowników rozwiązań SAP ze swojej firmy — od programistów po sprzedawców — dzięki pakietowi kursów szkoleniowych i programów certyfikacyjnych SAP. Opracuj kompleksowy harmonogram szkoleń i zaoferuj użytkownikom końcowym kursy na żywo, online i mobilne, by maksymalnie zwiększyć biegłość w używaniu oprogramowania oraz technologii SAP w całej organizacji. Nasze szkolenia z oprogramowania obejmują rozwiązania SAP S/4HANA, SAP HANA, SAP SuccessFactors, SAP BusinessObjects i wiele innych. 

Ukończ szkolenie SAP Education

Nikt nie zna SAP tak dobrze jak SAP. Nikt inny nie dysponuje też takim doświadczeniem szkoleniowym ani systemami pozwalającymi szybko przyswoić niezbędną wiedzę. Nieważne, w którym rejonie świata przebywasz — w ofercie SAP Education znajdziesz najbardziej aktualne i rzetelne szkolenia dotyczące rozwiązań SAP.
 

Kursy online openSAP

Poznawaj innowacje SAP — gdzie, kiedy i jak tylko chcesz — korzystając bezpłatnie z platformy openSAP. Ta innowacyjna platforma otwartych kursów online (MOOC) dla przedsiębiorstw, wykorzystująca elementy grywalizacji, umożliwia zdobywanie wiedzy o różnych rozwiązaniach SAP w elastyczny, przyjemny i ciekawy sposób.

SAP Learning Hub

Zdobądź bezpośredni dostęp do szerokiej gamy zasobów szkoleniowych i wykładów SAP w chmurze — za pomocą SAP Learning Hub. Z kolei rozwiązanie SAP Live Access pozwoli Ci wykonywać ćwiczenia, przygotowywać się do pozyskiwania klientów lub po prostu poeksperymentować z rzeczywistymi, w pełni skonfigurowanymi systemami szkoleniowymi SAP.

Uniwersytety partnerskie

Program SAP University Alliances wprowadza studentów w najnowsze technologie biznesowe SAP — a tym samym pomaga im się odnaleźć na współczesnym rynku pracy. W programie uczestniczy ponad 2650 szkół wyższych w 90 krajach. 

SAP Education Network for Digital Transformation

Program SAP Education Network for Digital Transformation ułatwia zdobycie umiejętności tworzenia wizji rozwoju przedsiębiorstwa cyfrowego, nadawania priorytetu strategii innowacji oraz skutecznego realizowania transformacji cyfrowej.

Proste zarządzanie szkoleniami

Zadbaj o pomyślną realizację planów dotyczących szkoleń z technologii — dzięki rozwiązaniom szkoleniowym i usługom konsultingowym SAP Education.

Poznawanie produktów i rozwiązań

Nasza oferta wiodących na rynku rozwiązań edukacyjnych i produktów do zarządzania kapitałem ludzkim ułatwia zatrudnianie i utrzymanie pracowników, zarządzanie nimi oraz zapewnianie im możliwości rozwoju, by mogli odnosić sukcesy. 

Usługi konsultingowe w zakresie edukacji

Szybciej osiągaj cele związane ze zdobywaniem wiedzy o oprogramowaniu — dzięki usługom konsultingowym SAP Education. Nasi eksperci ocenią Twoje potrzeby edukacyjne, opracują strategiczny plan szkolenia, zapewnią bezpośrednią pomoc i udzielą wsparcia na wielu innych płaszczyznach. 

Zyskaj przewagę nad konkurencją dzięki certyfikacji SAP

Dlaczego certyfikacja SAP?

Ponieważ nasze certyfikaty szkoleniowe są uznawane na całym świecie i udowadniają, że osoba, która się nimi legitymuje, szlifowała swoje umiejętności poprzez skrupulatną naukę i zdobywanie doświadczenia praktycznego z wybranej dziedziny. Oferujemy programy certyfikacyjne w różnych obszarach i na wielu poziomach zaawansowania — dla partnerów SAP, klientów oraz użytkowników końcowych.
Czy chcesz podszlifować umiejętności związane z rozwiązaniami SAP, czy też poszerzyć swoją wiedzę, wśród opcji certyfikacji z pewnością znajdziesz coś dla siebie. Przejrzyj poniżej certyfikacje wg rozwiązania. 

NOWOŚĆ: uzyskaj certyfikat specjalizacji w zakresie oprogramowania SAP Ariba P2P

Dział SAP Education po raz pierwszy oferuje egzamin certyfikacyjny w zakresie oprogramowania SAP Ariba P2P dla konsultantów ds. aplikacji. Egzamin sprawdza podstawową wiedzę kandydatów w zakresie rozwiązania Ariba Procurement i jest zalecany jako kwalifikacja podstawowa umożliwiająca konsultantom zaznajomienie się z podstawami oprogramowania SAP Ariba Procure to Pay.
Możemy Ci pomóc płynnie rozpocząć wybrany program certyfikacji SAP. Poniżej znajdziesz wszelkie niezbędne informacje — od poziomów certyfikacji i obszarów, których dotyczą, po sposoby przygotowania się do egzaminów i często zadawane pytania.
Previous

Więcej o certyfikacji SAP

Przygotowanie do egzaminu

Next

Zobacz, co mówią nasi klienci...

Przeglądaj najbardziej aktualne tematy dotyczące szkoleń i certyfikacji SAP

Previous

Nowe kursy na platformie openSAP

12
12 lipca 2016–21 września 2016
 
W czasie tego kursu poznasz kroki, jakie trzeba wykonać w celu przygotowania spotkania zarządu przy użyciu rozwiązania SAP Digital Boardroom.
19
19 lipca 2016–17 sierpnia 2016
 
W czasie tego kursu zajmiemy się jednym z najważniejszych zagadnień związanych z przejściem firm do chmury: integracją. 
 
* Uwaga: po zarejestrowaniu tego kursu nazwa SAP HANA Cloud Integration została zmieniona na SAP HANA Cloud Platform, usługa integracji .

Najważniejsza aktualności

Next
Back to top