Skip to Content
Skontaktuj się z nami

Zarządzaj nowoczesną kadrą za pomocą rozwiązania SAP HCM

Osiągaj lepsze wyniki biznesowe dzięki pełnemu wykorzystaniu i rozwijaniu kwalifikacji pracowników za pomocą oprogramowania SAP SuccessFactors do zarządzania kapitałem ludzkim (HCM). Istotne jest zrozumienie potrzeb wielopokoleniowej, międzynarodowej i w coraz większym stopniu nieprzewidywalnej siły roboczej — oraz utworzenie środowiska pracy uwzględniającego różne poziomy doświadczenia zawodowego, a także wspierającego kulturę ciągłego uczenia się i rozwoju.

Dowiedz się więcej

Poznaj rozwiązania SAP HCM do zarządzania zasobami ludzkimi

Previous

Kolejny rok globalnego przywództwa w dziedzinie zarządzania kapitałem ludzkim

Najlepsi analitycy branżowi mogą mieć różne opinie, ale zgadzają się w kwestii postrzegania rozwiązania SuccessFactors jako wiodącego oprogramowania do zarządzania kapitałem ludzkim. Poznaj przyczyny i porównaj rozwiązania HCM.

Przeczytaj raporty

Moc społecznościowego wdrażania nowych pracowników

Dołącz do nas 4 grudnia o godzinie 9.30 aby uczestniczyć w ciekawym i praktycznym seminarium internetowym na temat społecznego procesu adaptacyjnego. Aleksandra Ulka, Business Solution Architect, SAP SuccessFactors, podzieli się z Wami wyzwaniami i sukcesami w przyspieszaniu procesu adaptacji nowych pracowników.

Weź udział w webinarium
Next

Sprawdź, co mówią nasi klienci

Prosta prawda: Globalni liderzy są bardzo potrzebni

Identyfikacja najlepszych ludzi do podejmowania kluczowych ról zarządczych i nadzorczych jest bardzo ważna dla HR. Znalezienie globalnych liderów, którzy mogą zarządzać wielonarodowymi zespołami pracowniczymi może pomóc w rozwoju Twojej firmy.

Previous

Wiedza z książki napisanej przez 73 liderów innowacji w dziedzinie HR

Eseje autorstwa wielu twórców innowacji, które dostarczają fascynujących i wyjątkowych informacji o roli zasobów ludzkich w dzisiejszym zmieniającym się środowisku biznesowym.

Pobierz książkę „The Rise of HR”

Najważniejsze trendy HR, których nie można zignorować

Według uznanego eksperta w dziedzinie HR, Josha Bersina, rok 2015 będzie burzliwy i przyniesie zmiany dla talentów korporacyjnych. Wzajemne powiązania, przejrzystość i zmiany demograficzne zasobów ludzkich wymagają nowych strategii.

Poznaj 10 najlepszych krytycznych strategii HR według Bersina

Firing Line with Bill Kutik™

Korzystaj z doświadczeń liderów w zakresie nowatorskich rozwiązań HR. Zdobądź nowe informacje i poznaj perspektywy społeczności HR bezpośrednio od praktyków, kadry kierowniczej dostawców, analityków i konsultantów dzięki tej wciąż uzupełnianej serii wywiadów filmowych.

Obejrzyj filmy
Next

Przeglądaj najbardziej aktualne tematy dotyczące zarządzania kadrami

Previous

Sukces firmy B/E Aerospace

Dowiedz się, jak firma pomyślnie zmierza w przyszłość dzięki oprogramowaniu SuccessFactors odpowiadającemu za kompleksowy program rozwoju kadry kierowniczej, który upraszcza planowanie następstw oraz wspiera pozyskiwanie i zatrzymanie pracowników.

Klienci na pierwszym miejscu

Lepiej przygotowana siła robocza zapewnia lepsze wyniki. Z tego względu nowoczesne organizacje HR odnoszące sukcesy poszukują technologii. Powód jest prosty — specjaliści w dziedzinie HR wiedzą, że mogą wpływać na wyniki biznesowe i plany dyrektorów generalnych dzięki zatrudnianiu najlepszych dostępnych pracowników i zapewnianiu im możliwości rozwoju.

 

Przyszłością pracy jest upraszczanie

Firmy porzucają tradycyjną kulturę korporacyjną i powiązane procesy, aby sprostać wymaganiom nowej siły roboczej znanej jako przyszłość pracy. Co utrudnia firmom osiągnięcie tego celu?

 

Next
Previous

HCM: obsługa całego okresu zatrudnienia pracownika

Dowiedz się, co klienci sądzą o naszych nagradzanych rozwiązaniach HCM, takich jak SuccessFactors HCM Suite. Poznaj również nasze narzędzia HR obejmujące zarządzanie szkoleniami, wydajnością i wynagrodzeniami.

Przeczytaj e-book poświęcony HCM

Przyszłość pracy

Przeczytaj raport firmy EIU, aby dowiedzieć się, jak dyrektorzy ds. zasobów ludzkich nadają nowe oblicze zarządzaniu zasobami ludzkimi, na nowo definiują własne role i zmieniają firmy za pomocą nowych technologii HR do rekrutacji, zatrudniania i rozwoju.

Przeczytaj raport ośrodka EIU

HR w chmurze — jakie korzyści może przynieść?

Skorzystaj z natychmiastowego wglądu w dane pracownicze przy użyciu rozwiązania SuccessFactors Employee Central. Zobacz, jak ten ogólnoświatowy system zarządzania kadrami unifikuje informacje o sile roboczej, pozwalając na efektywniejsze zarządzane pracownikami przy niższych kosztach.

Przeczytaj e-book
Next

Uwolnij pełną moc oprogramowania HR dzięki usługom SAP Service and Support

Stawiaj czoła wyzwaniom dotyczącym zarządzania zasobami ludzkimi, takim jak zarządzanie talentami, śledzenie wydajności, szkolenia, zgodność z przepisami i inne, korzystając z usług SAP Service and Support w celu zmaksymalizowania rzeczywistych korzyści z rozwiązań HCM. Mamy ponad 30 000 wyszkolonych, licencjonowanych konsultantów, którzy bazują na 40 latach doświadczeń z setkami tysięcy klientów i chętnie udzielą pomocy. To najprostszy sposób, aby rozpocząć korzystanie z kompleksowych rozwiązań potrzebnych do osiągnięcia kluczowych wyników biznesowych i utrzymania konkurencyjności. 

Ostatnio udoskonaliliśmy sposób współpracy z klientami, aby ułatwić im wprowadzanie zmian i upraszczanie działalności biznesowej. Bez względu na to, czy zależy Ci na przyspieszeniu wdrożenia, migracji do chmury, dostosowaniu używanego rozwiązania, optymalizacji systemów IT, czy jeszcze czymś innym — zespół SAP Service and Support wszystkim się zajmie.

Previous

Dopasuj kwalifikacje pracowników przedsiębiorstwa do jego celów, jednocześnie określając mierzalne cele skuteczności rekrutacji

Rozpocznij korzystanie z zarządzania wydajnością i realizuj je z wymiernym skutkiem

Zrealizuj korzyści biznesowe szybciej dzięki bezkolizyjnej mapie wdrożenia przejścia do chmury oraz niższym całkowitym kosztom posiadania

Next

Szkolenia i edukacja SAP

Poszerz wiedzę na temat oprogramowania SAP, zdobądź nowe umiejętności i zapewnij firmie dostęp do wiedzy specjalistycznej. Oferowany przez nas pełny pakiet kursów szkoleniowych i edukacyjnych oraz certyfikatów z zakresu oprogramowania może pomóc zmaksymalizować możliwości rozwiązań SAP.

HR na konferencji SAPPHIRE NOW

Zobacz najlepsze fragmenty konferencji SAPPHIRE NOW i dowiedz się, jak zmaksymalizować korzyści z inwestycji w oprogramowanie SAP, oraz znajdź rozwiązania swoich największych problemów biznesowych. Obejrzyj przemówienia najważniejszych prelegentów, prezentacje, dyskusje i wywiady dotyczące najgorętszych tematów.

Back to top