Skip to Content
Skontaktuj się z nami

Zarządzaj nowoczesną kadrą za pomocą rozwiązania SAP HCM

Osiągaj lepsze wyniki biznesowe dzięki pełnemu wykorzystaniu i rozwijaniu kwalifikacji pracowników za pomocą oprogramowania SAP SuccessFactors do zarządzania kapitałem ludzkim (HCM). Istotne jest zrozumienie potrzeb wielopokoleniowej, międzynarodowej i w coraz większym stopniu nieprzewidywalnej siły roboczej — oraz utworzenie środowiska pracy uwzględniającego różne poziomy doświadczenia zawodowego, a także wspierającego kulturę ciągłego uczenia się i rozwoju.

Dowiedz się więcej

Poznaj rozwiązania SAP HCM do zarządzania zasobami ludzkimi

Previous

Kolejny rok globalnego przywództwa w HCM

Najlepsi analitycy branżowi mogą mieć różne opinie, ale zgadzają się w kwestii postrzegania rozwiązania SuccessFactors jako wiodącego oprogramowania do zarządzania kapitałem ludzkim. Poznaj przyczyny i porównaj rozwiązania HCM.

Konferencja "SAP Cloud Day: Zarządzanie kapitałem ludzkim"

Jakie oczekiwania stawia przed nami organizacja XXI wieku? Czy HR może przetrwać bez nowoczesnych technologii? W jaki sposób nowe technologie mogą umocnić działania HR? Podczas naszego spotkania, poszukamy odpowiedzi na te i inne nurtujące społeczność HR pytania.

Next

Sprawdź, co mówią nasi klienci

Prosta prawda: Globalni liderzy są bardzo potrzebni

Identyfikacja najlepszych ludzi do podejmowania kluczowych ról zarządczych i nadzorczych jest bardzo ważna dla HR. Znalezienie globalnych liderów, którzy mogą zarządzać wielonarodowymi zespołami pracowniczymi może pomóc w rozwoju Twojej firmy.

Previous

Wiedza z książki napisanej przez 73 liderów innowacji w dziedzinie HR

Eseje autorstwa wielu twórców innowacji, które dostarczają fascynujących i wyjątkowych informacji o roli zasobów ludzkich w dzisiejszym zmieniającym się środowisku biznesowym.

Najważniejsze trendy HR, których nie można zignorować

Według uznanego eksperta w dziedzinie HR, Josha Bersina, rok 2015 będzie burzliwy i przyniesie zmiany dla talentów korporacyjnych. Wzajemne powiązania, przejrzystość i zmiany demograficzne zasobów ludzkich wymagają nowych strategii.

Firing Line with Bill Kutik™

Korzystaj z doświadczeń liderów w zakresie nowatorskich rozwiązań HR. Zdobądź nowe informacje i poznaj perspektywy społeczności HR bezpośrednio od praktyków, kadry kierowniczej dostawców, analityków i konsultantów dzięki tej wciąż uzupełnianej serii wywiadów filmowych.

Next

Przeglądaj najbardziej aktualne tematy dotyczące zarządzania kadrami

Previous

Sukces firmy B/E Aerospace

Dowiedz się, jak firma pomyślnie zmierza w przyszłość dzięki oprogramowaniu SuccessFactors odpowiadającemu za kompleksowy program rozwoju kadry kierowniczej, który upraszcza planowanie następstw oraz wspiera pozyskiwanie i zatrzymanie pracowników.

Klienci na pierwszym miejscu

Lepiej przygotowana siła robocza zapewnia lepsze wyniki. Z tego względu nowoczesne organizacje HR odnoszące sukcesy poszukują technologii. Powód jest prosty — specjaliści w dziedzinie HR wiedzą, że mogą wpływać na wyniki biznesowe i plany dyrektorów generalnych dzięki zatrudnianiu najlepszych dostępnych pracowników i zapewnianiu im możliwości rozwoju.

 

Przyszłością pracy jest upraszczanie

Firmy porzucają tradycyjną kulturę korporacyjną i powiązane procesy, aby sprostać wymaganiom nowej siły roboczej znanej jako przyszłość pracy. Co utrudnia firmom osiągnięcie tego celu?

 

Next
Previous

HCM: obsługa całego okresu zatrudnienia pracownika

Dowiedz się, co klienci sądzą o naszych nagradzanych rozwiązaniach HCM, takich jak SuccessFactors HCM Suite. Poznaj również nasze narzędzia HR obejmujące zarządzanie szkoleniami, wydajnością i wynagrodzeniami.

Przyszłość pracy

Przeczytaj raport firmy EIU, aby dowiedzieć się, jak dyrektorzy ds. zasobów ludzkich nadają nowe oblicze zarządzaniu zasobami ludzkimi, na nowo definiują własne role i zmieniają firmy za pomocą nowych technologii HR do rekrutacji, zatrudniania i rozwoju.

HR w chmurze — jakie korzyści może przynieść?

Skorzystaj z natychmiastowego wglądu w dane pracownicze przy użyciu rozwiązania SuccessFactors Employee Central. Zobacz, jak ten ogólnoświatowy system zarządzania kadrami unifikuje informacje o sile roboczej, pozwalając na efektywniejsze zarządzane pracownikami przy niższych kosztach.

Next

Uwolnij pełną moc oprogramowania HR dzięki usługom SAP Service and Support

Stawiaj czoła wyzwaniom dotyczącym zarządzania zasobami ludzkimi, takim jak zarządzanie talentami, śledzenie wydajności, szkolenia, zgodność z przepisami i inne, korzystając z usług SAP Service and Support w celu zmaksymalizowania rzeczywistych korzyści z rozwiązań HCM. Mamy ponad 30 000 wyszkolonych, licencjonowanych konsultantów, którzy bazują na 40 latach doświadczeń z setkami tysięcy klientów i chętnie udzielą pomocy. To najprostszy sposób, aby rozpocząć korzystanie z kompleksowych rozwiązań potrzebnych do osiągnięcia kluczowych wyników biznesowych i utrzymania konkurencyjności. 

Ostatnio udoskonaliliśmy sposób współpracy z klientami, aby ułatwić im wprowadzanie zmian i upraszczanie działalności biznesowej. Bez względu na to, czy zależy Ci na przyspieszeniu wdrożenia, migracji do chmury, dostosowaniu używanego rozwiązania, optymalizacji systemów IT, czy jeszcze czymś innym — zespół SAP Service and Support wszystkim się zajmie.

Previous

Dopasuj kwalifikacje pracowników przedsiębiorstwa do jego celów, jednocześnie określając mierzalne cele skuteczności rekrutacji

Rozpocznij korzystanie z zarządzania wydajnością i realizuj je z wymiernym skutkiem

Zrealizuj korzyści biznesowe szybciej dzięki bezkolizyjnej mapie wdrożenia przejścia do chmury oraz niższym całkowitym kosztom posiadania

Next

Szkolenia i edukacja SAP

Poszerz wiedzę na temat oprogramowania SAP, zdobądź nowe umiejętności i zapewnij firmie dostęp do wiedzy specjalistycznej. Oferowany przez nas pełny pakiet kursów szkoleniowych i edukacyjnych oraz certyfikatów z zakresu oprogramowania może pomóc zmaksymalizować możliwości rozwiązań SAP.

HR na konferencji SAPPHIRE NOW

Zobacz najlepsze fragmenty konferencji SAPPHIRE NOW i dowiedz się, jak zmaksymalizować korzyści z inwestycji w oprogramowanie SAP, oraz znajdź rozwiązania swoich największych problemów biznesowych. Obejrzyj przemówienia najważniejszych prelegentów, prezentacje, dyskusje i wywiady dotyczące najgorętszych tematów.

Back to top