Skip to Content
Skontaktuj się z nami

Poznaj ofertę firmy SAP

Poznaj ofertę firmy SAP

Zaawansowane oprogramowanie biznesowe nie musi być skomplikowane. W firmie SAP wierzymy w proste i inteligentne rozwiązania. To jedna z przyczyn, dla których zajmujemy wiodącą pozycję na rynku aplikacji dla przedsiębiorstw.
Zapoznaj się z naszą ofertą przedstawioną według dziedziny działalności, branży lub produktu.

Rozwiązania według rodzaju działalności

Poszukujesz sposobów, by usprawnić funkcjonowanie swojego działu? Poznaj ofertę rozwiązań opracowanych z myślą o poszczególnych działach — od zarządzania zasobami i finansami po marketing i produkcję — i znajdź oprogramowanie, które sprosta Twoim wyjątkowym, codziennym potrzebom.

Kategorie produktów

Posiadasz już produkt SAP? Znajdź swój produkt — od rozwiązań analitycznych po ERP i platformy technologiczne — oraz uzyskaj wszystkie informacje i narzędzia, których potrzebujesz, by w pełni wykorzystać możliwości oprogramowania SAP.

Platformy i technologie

Napędzaj rozwój firmy i jej wyniki dzięki rozwiązaniom platformowym i technologii SAP. Określ nowe możliwości, upraszczając skomplikowane procesy, by poprawić zdolność do reagowania w czasie rzeczywistym, oraz podejmując trafne decyzje w oparciu o dane uzyskane w odpowiednim momencie. Wprowadzaj innowacyjne rozwiązania pozwalające przekształcić sposób tworzenia, działania i komunikowania się w firmie.

Najlepsze rozwiązania

Marzy Ci się wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań bez przerywania ciągłości działań? Wykorzystaj aplikacje dla przedsiębiorstw oparte na najnowszych zdobyczach technologicznych — mobilnych, in-memory, w chmurze i nie tylko. Poznaj nasze najlepsze rozwiązania i sprawdź, jak możemy pomóc Twojej firmie pozostawać na czele stawki.

SAP Digital Business Services

Gospodarka cyfrowa wywiera ogromny wpływ na klientów firmy SAP i wymaga nowego poziomu organizacji działalności, aby generować rozwój firmy, uwolnić maksymalną wartość biznesową i zapewnić ciągłość działania. Usługi SAP Digital Business Services łączą ze sobą obszar działalności biznesowej i infrastrukturę informatyczną, pozwalając zaprojektować od nowa sposób działania firmy z użyciem naszej cyfrowej platformy biznesowej.

Dzięki doświadczeniom zgromadzonym przez ponad 40 lat współpracy z najbardziej postępowymi organizacjami na świecie oraz solidnemu ekosystemowi partnerów przedstawiciele SAP Digital Business Services mogą poprowadzić Twoją firmę na drodze do innowacji i transformacji cyfrowej, zabezpieczając najważniejsze procesy biznesowe.

Dowiedz się więcej o usługach SAP Digital Business Services

SAP Service and Support

Zyskaj pewność, że rozwiązania SAP bezproblemowo sprostają Twoim potrzebom biznesowym dzięki usługom SAP Digital Business Services. Ponad 30 000 naszych konsultantów dysponuje niezrównaną wiedzą o produktach i technologiach, a także cennym doświadczeniem w ponad 25 różnych branżach. Bez względu na to, czy zależy Ci na przyspieszeniu wdrożenia, migracji do chmury, dostosowaniu używanego rozwiązania, optymalizacji systemów IT, czy jeszcze czymś innym — zespół SAP Digital Business Services wszystkim się zajmie.

SAP Innovation Day

19 października 2016 r., Łódź, Hotel Andel's
Jak prosto zbierać dane, analizować, tworzyć strategię, przewidywać możliwe scenariusze i precyzyjnie wybierać każdy ruch, by wygrywać na rynku? Jak odmienić HR i sprawić, by był siłą napędową innowacyjności w firmie? Jak może wyglądać fabryka przyszłości? Na te i inne pytania postaramy się odpowiedzieć w czasie konferencji.
Back to top