Skip to Content
Skontaktuj się z nami

Moc społecznościowego wdrażania nowych pracowników

Poznaj wyzwania i sukcesy w przyspieszaniu procesu adaptacji

Weź udział w seminarium internetowym

Powtórki z SAP TechEd

Zobacz najciekawsze wydarzenia, prezentacje i wywiady z tegorocznej konferencji - już teraz.

Previous

SAP S/4HANA: 1300 klientów
w 8 miesięcy

SAP S/4HANA, pakiet rozwiązań biznesowych nowej generacji dla gospodarki cyfrowej definiuje na nowo tworzenie wartości biznesowej przez oprogramowanie dla przedsiębiorstw. Jest ono dostępne w chmurze oraz "on premise". Zobacz, jak nasz nowy pakiet rozwiązań pomaga liderom biznesu wygrywać w gospodarce cyfrowej.

SAP Start-up Challange 2016

Interesujesz się wykorzystaniem Big Data w biznesie? Tworzenie aplikacji do analityki predykcyjnej i analizy w czasie rzeczywistym to twoja pasja? W takim razie jesteś partnerem którego szukamy. Rusza projekt Startup Challenge, w ramach którego dostarczymy Ci niezbędnej wiedzy i narzędzi, abyś mógł tworzyć aplikacje z wykorzystaniem możliwości jakie daje platforma SAP HANA Cloud Platform.

 

Next

Sprawdź, co mówi społeczność SAP

Previous

Transformacja cyfrowa: przeszkody i możliwości

Według badań przeprowadzonych przez firmę Roland Berger transformacja cyfrowa może wnieść do europejskiego przemysłu wartość dodaną w wysokości 1,25 biliona euro. 

Firma Under Armour dynamicznie rozwija się na rynkach międzynarodowych dzięki uproszczonym usługom HR

Firma Under Armour intensywnie inwestuje w międzynarodowy rozwój, który obejmuje dynamiczne poszerzenie usług skierowanych bezpośrednio do klientów.

Cyfrowy rdzeń dla cyfrowej ery

Żyjemy w niezwykłych czasach — porównywalnych do rewolucji przemysłowej lub epoki renesansu — w których losy świata zależą od pomysłów i innowacji.

Next
Back to top