Skip to Content
Rašykite mums

Šiuolaikinės darbo jėgos efektyvumo valdymas

Šiuo metu atliekamas būtinas efektyvumo valdymo perprojektavimas. Naujajame modelyje tradicinius metinius įvertinimus papildo nuolatinis instruktažų rengimas ir grįžtamasis ryšys. Remiantis šiandieninėmis pažangiausiomis idėjomis ir tyrimais, čia pateikiami geriausi praktikos pavyzdžiai, klientų istorijos ir specialistų rekomendacijos. Ir dar, siekiant visa tai papildyti, pateikiamas visiškai naujas „SAP SuccessFactors“ produkto funkcijų komplektas.

Sužinoti daugiau

Susipažinkite su SAP ŽKV sprendimais, skirtais žmogiškųjų išteklių skyriui

Previous

„Magic Quadrant“ lyderė – trečius metus iš eilės

Įmonė „Gartner“ bendrovės SAP „SuccessFactors“ priskiria kvadratui „Talent Management Leader“. Šią geidžiamą vietą pelnėme dėl gebėjimo realizuoti ir vizijos išbaigtumo.

Ar jūsų įmonėje taikoma geriausia ŽI praktika?

Organizacijos, kuriose darbuotojų kaita mažesnė, vidutiniškai gauna 66,1 %* didesnes pajamas darbuotojui. Kokioje padėtyje yra jūsų įmonė?

Next

Sužinokite mūsų klientų nuomonę

SAP ir „Microsoft“ partnerystė

SAP ir „Microsoft“ šiandien pranešė apie bendrus planus padėti klientams visame pasaulyje spartinti verslo vykdymo perkėlimą į debesiją. Įmonėms bus lengviau vykdyti veiklą naudojant naujus „Microsoft Office 365“ ir SAP debesijos programų, pavyzdžiui, „SAP SuccessFactors“ integravimo aspektus ir didinti darbuotojų produktyvumo bei bendradarbiavimo lygį.

Naujas žvilgsnis į ŽI: sėkmė – tai tiesiog žmogus

Kaip jūs motyvuojate, auklėjate ir apdovanojate darbuotoją, kad darbuotojai žinotų, jog jie aktyviai prisideda prie jūsų sėkmės? Kad jums padėtume, surinkome įmonių vadovų, analitikų ir klientų įžvalgų komplektą.

Atsisiųsti išteklių
Previous

Išnaudokite mūsų klientų bendruomenės teikiamais privalumais

Norėtume jus, kaip SAP ŽKV klientą, pakviesti prisijungti prie mūsų išskirtinės „SuccessFactors“ klientų bendruomenės.  Prisijunkite prie daugiau kaip 300 000 klientų, produktų specialistų ir išsilavinusių lyderių, kad aptartumėte savo kelią į sėkmę debesijoje.

ŽI tendencijos, kurių negalima ignoruoti

Pasak pripažinto ŽI specialisto Josho Bersino, 2016-ieji bus radikalių pokyčių metai. Iš jo ir jo analitikų komandos sužinokite apie tendencijas, naujoves ir technologijas, kurios per kelis būsimus mėnesius transformuos darbo vietą ir darbinį gyvenimą. 

Laida „Firing Line with Bill Kutik™“

Mokykitės iš ŽI išsilavinusių lyderių. Žiūrėdami vaizdo pokalbių su praktikais, pardavėjų vadovais, analitikais ir konsultantais serijas, išgirskite naujų įžvalgų ir pamatykite naujų ŽI bendruomenės perspektyvų.

Next

Savo naudai panaudokite mūsų patirtį

Pagal „SAP Services for SuccessFactors“ siūlomos išankstinio strateginio planavimo ir veiklos grafiko sudarymo paslaugos, kad realizacija būtų atlikta vos per 6 savaites. Kartu išrinksime ir visuotinai įdiegsime pažangius debesijos sprendimus, kurie bus priderinti prie jūsų ilgalaikių tikslų ir komandos. Jūsų projektą lydės didesnė sėkmė, o įmonė pajus realius rezultatus.

Previous

Visuotinis kompensacijų valdymas

Šiandienos pasaulinės įmonės turi būti prisitaikiusios prie daugybės šalių bei valiutų ir laikytis vietos darbo įstatymų bei papročių. Dėl mūsų sprendimų ŽI ir konkrečios verslo srities lyderiai gali pasiekti jiems reikalingus duomenis, susietus su darbuotojais ir veiklos efektyvumu.

Šiuolaikinės darbo jėgos efektyvumo valdymas

Dabar metinius veiklos efektyvumo įvertinimus papildo nuolat ir dažnai vykdomų instruktažų rengimas ir grįžtamasis ryšys. Kaip supaprastinti senus procesus ir įdiegti naujus? Sužinokite iš mūsų geriausios praktikos pavyzdžių

ŽI pagrindai debesijoje: kuo jie gali būti naudingi jums?

Naudodamiesi „SuccessFactors Employee Central“ nedelsiant gaukite su darbo jėga susijusių įžvalgų. Sužinokite, kaip ši ŽI įrašų pasaulinė sistema unifikuoja jūsų darbo jėgos duomenis, kad galėtumėte savo darbuotojus valdyti efektyviau ir ekonomiškiau.

Next

Peržiūrėti populiariausias ŽI temas

Previous

SAP programinės įrangos integracija užtikrina duomenų bendrumą

Dabar sistemos „SAP Fieldglass“ ir „SAP SuccessFactors“ yra integruotos, todėl bendrovės gali į „Employee Central“ įkelti bendrus darbuotojų duomenis ir taip ŽI lyderiams suteikti galimybę vienoje vietoje matyti darbo jėgos vaizdą. 

Sužinokite apie „SAP SuccessFactors Employee Central“

Tai išsamus vadovas, skirtas norintiems pažinti „Employee Central“ istoriją, realizaciją, savybes, funkcijas, integravimą ir kontekstą, taip pat pateikiama patarimų, gudrybių ir profesionalų rekomendacijų.

Naujausia informacija iš ŽI tyrimų pasaulio

Kiekvieną savaitę skelbsime įdomią informaciją apie tai, kaip geriau struktūrizuoti jūsų ŽI procesus ir efektyviau valdyti darbo jėgą.

Next

„openSAP“ kursas: „SuccessFactors Employee Central“

„openSAP“ kurse „Naudodamiesi „SuccessFactors Employee Central“ sukurkite paprastą ŽI skyrių“ gali dalyvauti visi; jis skirtas norintiems susipažinti su ŽI debesijoje ir sužinoti, kaip Employee Central“ gali padėti kurti žmonių strategiją.  

Išlaisvinkite visą savo ŽI programinės įrangos galią naudodami „SAP Digital Business Services“

Pasitikite ŽI iššūkius – darbuotojų valdymą, veiklos efektyvumo stebėjimą, mokymą, atitiktį ir kt. – naudodami „SAP Digital Business Services“ – taip maksimaliai padidinsite savo ŽKV sprendimų vertę.  

Skaitmeninė ekonomika daro didžiulį poveikį SAP klientams ir tam, kad verslas evoliucionuotų, būtinas naujo lygio suderinimas, visos verslo vertės išlaisvinimas ir verslo vykdymo tęstinumo užtikrinimas. „SAP Digital Business Services“ sujungia verslą ir IT, todėl, naudodamiesi mūsų skaitmeninio verslo sistema, galite lengviau atrasti naujų verslo vykdymo būdų

Dėl daugiau kaip 40 metų darbo su pasaulyje pažangiausiomis organizacijomis patirties ir tvirtos partnerystės ekosistemos „SAP Digital Business Services“ gali jums rodyti kryptį į inovaciją bei skaitmeninę transformaciją ir tuo pačiu apsaugoti kritinius verslo procesus.

Previous

Savo darbo jėgą priderinkite prie bendrovės tikslų ir tuo pačiu užtikrinkite išmatuojamus įdarbinimo sėkmės rezultatus

Inicijuokite ir valdykite veiklos efektyvumo procesus ir užtikrinkite išmatuojamą poveikį

Sparčiau realizuokite verslo vertę sudarydami sklandžios kelionės į debesiją planą ir užtikrinkite mažesnį TCO (bendrųjų eksploatavimo išlaidų) rodiklį

Next

Virtualus ŽI renginys „StayConnect“

Kintant darbo pasauliui turi keistis ir ŽI. Tad kur ieškote geriausių ir novatoriškiausių strategijų? Nevarkite: mes jas pristatome tiesiai jums renginyje „StayConnect“ – virtualiame rugpjūtį rengiamos kasmetinės konferencijos „SuccessConnect“ atkartojimo renginyje.

SuccessConnect 2016

Kartu su mumis dalyvaukite konferencijoje „SuccessConnect 2016“ viename iš šių miestų – Las Vegase, Šanchajuje, Vienoje, Singapūre, Sidnėjuje arba Tokijuje. Dalyvaukite šviečiamajame mokyme ir pasinaudokite ypatingai palankiomis ryšių užmezgimo su ŽI profesionalais galimybėmis. 

Back to top