Skip to Content
Sazinieties ar mums

Helping the world run better starts with one person, one act, one download.

Take action now
Previous

Kas notiek, apvienojot smadzenes un datus?

DataGenius spēku pārbaude ir atgriezusies. Tā ir jūsu iespēja padarīt pasauli — vai kādu tās stūrīti — par labāku vietu, atrisinot kādu sarežģītu problēmu ar SAP analītikas palīdzību. Balvas par 3 labākajiem iesniegtajiem darbiem. 

Tas viss sākas šeit

Izpētīt SAP veikalu

Izmantojot jebkuru ierīci, ātri atklājiet, novērtējiet un iegādājieties analītikas, SAP HANA un mākoņa risinājumu piedāvājumus.

Iegādāties tiešsaistē

Šie vērtējumi ir digitālās komercijas platformās

Apskatiet, kā SAP hibrīds ir novērtēts jaunajā Gārtnera pētījumā, kurā apkopotas plaša klientu loka atsauksmes un sniegts novērtējums produkta piegādātāju iespējām nozarē.

Lejupielādēt e-grāmatu
Next

Šī brīnišķīgā spēle tagad notiek mākonī

SAP un City Football Group ir paziņojuši par globālu vairāku gadu partnerību, kas izmainīs veidu, kā darbojas un gūst rezultātus īpašuma tiesību grupa un tās futbola komandas.

Previous

Mākoņa brieduma 3 galvenās priekšrocības

Šī nozīmīgā aptauja apliecina, ka uz mākoņa risinājumiem centrēti uzņēmumi gūst labākus uzņēmējdarbības rezultātus, vienkāršojot inovāciju, dodot uzņēmuma struktūrvienībām daudz tiešāku kontroli un uzlabojot iekšējos procesus. Šeit ir paskaidrots, kā.

Lasīt IDC pārskatu

30 dienu izmēģinājumversija: jūsu dati ir jūsu nākotne

Izmēģiniet pilnīgi funkcionālu SAP Prognožu analītikas kopiju un pārliecinieties, cik vienkārši ir paredzēt klientu vajadzības, konstatēt un novērst riskus, minūšu laikā izveidot modeļus un pieņemt ātrākus, labākus lēmumus.

Sākt bezmaksas izmēģinājumu
Next

SAP TechEd 2015: vienkāršas IT savā vislabākajā veidolā

Vai vēlaties iegūt vēl vairāk no savas SAP tehnoloģijas? Saņemiet SAP speciālistu un izstrādātāju nodrošinātu apmācību un konsultāciju. Pārrunājiet sarežģītības novēršanas stratēģijas un instrumentus. Pievienojieties mums 10.–12. novembrī Barselonā.

Apskatiet, ko saka SAP kopiena

Previous

Liels datu aisbergs

Ja ir kāda analītikas joma, ar kuru cilvēki patiesi aizraujas, tad tā ir vizualizācija.

Kur ir jūsu darījumu operāciju lietiskā interneta lietošanas piemēri?

Lietiskā interneta lietošanas piemēru diapazons ir ļoti plašs, un tas atšķiras dažādās nozarēs un dažādos uzņēmumos.

Digitālās ekonomikas lozungs ir izgudrošana no jauna

Kad ar mobilajām ierīcēm apkārt staigā 2 miljardi cilvēku, tad digitālā ekonomika strauji kļūst par mūsu visu dzīves normu.  

Next
Back to top