Skip to Content
Võta meiega ühendust

SAP teave

SAP on tänase tehnoloogiarevolutsiooni keskmes. Ettevõtete rakendustarkvara turuliider SAP aitab organisatsioonidel võidelda keerukuse kahjulikkusega, luua uuendusteks ja kasvuks uusi võimalusi ning edestada konkurente.

Külasta meie ettevõtte saiti ning uuri uudiseid, investorite ja analüütikute infot, karjäärivõimalusi, SAP ajalugu ja palju muud.

Külasta meie ettevõtte ülemaailmset saiti

Saadaval: Inglise keeles | Saksa keeles

Previous

SAP SE Globali teave

Uuri SAP SE Global ettevõtte tegemiste kohta ning avasta, kuidas aitame oma klientidel – ja kogu maailmal – paremini toimida.

Teave SAP Balticsi kohta

Üks, tugev Põhja- ja Baltimaade regioon. Meie asjatundjad juurutavad lahendusi erinevat tüüpi ettevõtetes sõltumata suurusest.

Klientide tunnistused

Loe arvustusi rahulolevatelt SAP klientidelt, kes muudavad oma ettevõtteid SAP tarkvara ning teenustega.

SAP üritused

Otsi SAP üritusi ning registreeru osalejaks – nende hulgas on konverentse, foorumeid, töötube, veebiseminare ja ürituste kordusvaatamisi.

Next

SAP SE teave: Globali ettevõtte info

SAP SE, mille peakorter asub Saksamaal Walldorfis, on ettevõtete rakendustarkvara turuliider. Meie kontoreid leidub enam kui 130 riigis ning meil on 282 000 klienti üle maailma. Uuri SAP ülemaailmsete tegemiste kohta ning avasta, kuidas aitame oma klientidel – ja kogu maailmal – paremini toimida.

Teave SAP Balticsi kohta

Üks, tugev Põhja- ja Baltimaade regioon. Meie asjatundjad juurutavad lahendusi erinevat tüüpi ettevõtetes sõltumata suurusest. Kliendid saavad kasutada eeliseid, mida pakub konkreetsete valdkonnakohaste nõuete täitmise võime kui ka lahenduste pakutav tipptasemel kompetents. Tänu sellele on SAP Baltics säästlik ja sobiv lahendus regiooni kõigi valdkondade ja ettevõtete jaoks.

Klientide tunnistused

Meie klientide ettevõtted on eri suurustes, tegutsevad pea kõigis tööstusharudes ja asuvad maailma eri paigus. Mõned neist on ülemaailmsed turuliidrid, kes on tegutsenud juba kaua, kuid teised on väikesed ambitsioonikad idufirmad, kes alles kasvavad. Neil on ka midagi ühist: peame neid kõiki väga ägedaks. Loe edasi ning tutvu meie klientide ja sellega, kuidas nad kasutavad SAP lahendusi ettevõtte paremaks toimimiseks ja inimeste elude muutmiseks.

SAP üritused

Sirvi SAP üritusi – konverentse, foorumeid, töötube, veebiseminare ja ürituste kordusvaatamisi – ning leia sind ja su meeskonda huvitavaid võimalusi. Uuri tööstusharu trende, ole kursis mõtteliidritega ja viska pilk peale sellele, kuidas uuenduslik tehnoloogia ettevõtteid muudab. 

Previous

Tutvu SAPPHIRE NOW 2015 ürituse parimate paladega

Uuri, kuidas oma SAP investeeringut maksimeerida, ja leia lahendusi oma ettevõtte suurimatele väljakutsetele.  Vaata põhipunkte ja ettekandeid, arutelusid ja intervjuusid, mis puudutavad kuumimaid teemasid, ja leia viise, kuidas vähendada oma ettevõtte keerukust.

SAP foorumi üritused: Avasta lihtsus

Oled valmis alistama kulukat keerukust? Osale SAP foorumi üritusel ning saa teada, kuidas SAP võib sind aidata ettevõtte haldamise, protsesside ja tehnoloogia lihtsustamisel. Uuri läbimurdelisi uuendusi, nagu SAP Business Suite 4 SAP HANA (SAP S/4 HANA), ja avasta, kuidas lihtsuses peituv jõud sinu ettevõtet muudab.

Otsi järgmist SAPinsideri üritust

Saa SAP tarkvaraekspertidelt ettenägelikke ja põhjalikult katsetatud nõuandeid peatselt toimuval SAPinsideri üritusel. Liitu meiega linnades, nagu Praha ja Las Vegas, et saada infot erinevatel teemadel – personalist finantsideni ja suurandmetest reaalajas analüütikani.

Next
Back to top